top of page

Послуги:

Ескізний проект

Найперший з етапів створення капітальної споруди. Дизайнерами та архітекторами створюються зовнішні фасади і внутрішні види будівлі. Головне завдання - візуальна демонстрація вигляду споруди, деталей планування та облагородження території. Використання комп'ютерних програм і 3D макетів допомагає фахівцям у творчості. Ескізний проект є базовим для виконання наступних дій. Від його якості залежить хід проектування та будівництва.

14_2.png
tild3932-3931-4632-b466-663634613061__--3.jpg
Архітектурні рішення

Етап проектування, в якому архітектори розробляють всі основні конструктивні вузли споруди і формують фасадний вигляд. При роботі враховується маса правил і норм, визначених законами. Грамотний архітектор обов'язково враховує нові тенденції, традиції регіону, міста і місцевості в зовнішньому вигляді, соціальні та економічні аспекти, що впливають на зведення. Як проводиться створення архітектурного вигляду, читайте в розділі.

Конструктивні та об'ємно-планувальні рішення

Стадія роботи конструкторів і інженерів, що визначає вигляд всіх елементів будівлі. Фахівці розраховують міцність фундаменту, стійкість несучих систем, перегородки і перекриття. Проводиться моделювання ситуацій з сейсмічною активністю. Головне завдання - створити міцний каркас будівлі з застосуванням сучасних матеріалів. Детально про всі етапи конструювання і застосування новітніх комп'ютерних програм описано в даному розділі.

22_07_25_Function_.jpg
tild3761-3466-4238-a136-363230356133__147461857512544801.jpg
Інженерні мережі та обладнання

Важливий етап створення будь-якого капітального будинку. Проектування систем і мереж комунікацій та забезпечення. На даному етапі фахівці прораховують всі можливі варіанти комплектації і прокладки: вентиляції, газопостачання, електросистем, опалення та каналізаційних труб, ліній зв'язку, телекомунікацій та інтернету. Грамотне розташування в будівлі, підключення до зовнішніх мереж, розводка до кожного споживача - основні завдання етапу проектування.

176_West_Side_Ave_3.jpg
Роботизація проектування

Швидке генерування сотні відповідних дизайнерських рішень для кожної унікальної ситуації. Робота реалізована з використанням передових досягнень штучного інтелекту і заснована на стандартах BIM.

176_West_Side_Ave_3.jpg
bottom of page